Investind în viitor: de la liceu la Finanțe-Bănci
Investind în viitor – de la liceu la Finanțe-Bănci” este un concurs educațional și competițional organizat de Facultatea de Finanțe, Asigurări, Bănci și Burse de Valori din cadrul ASE București, în parteneriat cu Asociația Română de Finanțe-Bănci (RoFIBA) și cu sprijinul ING Bank România, adresat elevilor din clasele X–XII din liceele din România. Programul urmărește […]
